Wycieczka Gdańsk

 

Pod koniec wakacji, w dniach 26-28 września 2014 r. wybraliśmy się do Gdańska, a w sumie to do Trójmiasta. Przewodniczką nam była siostra Małgorzata, której korzenie tkwią właśnie na tej ziemi. Widzieliśmy Gdynię z Akwarium; podziwialiśmy Gdańsk nocą, niektóre ranne ptaszki wybrały się, by podziwiać wschód słońca. Potem był Kościół Mariacki, Westerplatte, Muzeum Solidarności, a wisienkę na torcie stanowił Dom do Góry Nogami (albo raczej fundamentami). Niezapomniany czas, niezapomniane wrażenia.

 

.

Na stronie Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Kaliskiej, w zakładce ŚDM/WYD, znajdziesz wszystkie informacje dotyczące przygotowań do ŚDM w Kaliszu, szczególnie nt. warsztatów, muzycznych, graficznych i in.

Więcej informacji ->> Tutaj

W lipcu 2016 roku, najpierw we wszystkich Diecezjach Polski, a potem Krakowie odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Zapoznaj się z ideą Światowych Dni Młodzieży i włącz się w przygotowania do tego wydarzenia.

Więcej informacji ->> Tutaj

W maju 2014 roku Diecezja Kaliska gościła znaki ŚDM: Krzyż i Ikonę Matki Bożej. Na stronie Radia Rodzina Możesz znaleźć fotorelacje z tych wydarzeń.

Więcej informacji ->> Tutaj